NASZ ZESPÓŁ

Wykwalifikowany i kompetentny zespół porówna i przeanalizuje oferty firm ubezpieczeniowych indywidualnie dla potrzeb każdego klienta

Dorota Olszewska

Kieruje jednostką w Lesznie. Prezes zarządu Partnerzy Ubezpieczenia Sp. z o.o., doktor nauk ekonomicznych, trener biznesu oraz wykładowca akademicki oraz praktyk na rynku ubezpieczeń z wieloletnim doświadczeniem. Autorka wielu publikacji z zakresu funkcjonowania i sprzedaży ubezpieczeń. Specjalista w zakresie sprzedaży ubezpieczeń majątkowych i życiowych. W latach 1996 - 2015 menedżer zarządzający strukturami sprzedażowymi znanych ubezpieczycieli w Polsce. Z rynkiem ubezpieczeń związana od 1991 roku. Specjalistka od zadań trudnych i niemożliwych. Uparta, ale zdolna do kompromisu. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Prywatnie miłośniczka książki, teatru i podróży.

Radosław Stępień 

Kieruje jednostką w Rawiczu. W firmie Partnerzy Ubezpieczenia Sp. z o.o. pełni funkcję vi-ce prezesa zarządu. Posiada długoletnie doświadczenie w praktyce gospodarczej i administracyjnej na stanowiskach menedżerskich. Z ubezpieczeniami związany od 1994 roku, początkowo z ubezpieczeniami na życie, a następnie z ubezpieczeniami majątkowymi. Dzięki licznym sukcesom odnoszonym w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, przeszedł ściśle wytyczoną ścieżkę rozwoju zawodowego. Stał się laureatem wielu nagród i wyróżnień w środowisku ubezpieczeniowym. Człowiek sukcesu, menedżer. Prywatnie pasjonat sportu, podróżnik, ciekawy świata. Stara się nie zapominać o marzeniach i z sukcesem je realizować.

Rafał Dratwiński 

Kieruje jednostką w Śmiglu. Posiada długoletnie doświadczenie jako przedsiębiorca. Na lokalnym runku znany jako merytoryczny doradca i mobilny agent ubezpieczeniowy oraz księgowy. Z powodzeniem potrafi łączyć te dwie specjalności, oferując klientom najwyższy poziom usług. Szczególnym zaufaniem obdarzony wśród społeczności rolniczej, jako profesjonalny doradca, dysponujący praktyczną wiedzą i umiejętnościami z zakresu ubezpieczeń. Twórca wielu autorskich szkoleń, seminariów i analiz poświęconych tematyce ubezpieczeń dla sektora rolnego. Umie i chce słuchać drugiego człowieka. Klienta traktuje z najwyższą troską. Dostrzega to, czego inni nie widzą. Ceni wiedzę oraz praktyczne podejście w sprzedaży ubezpieczeń. Laureat wielu nagród i wyróżnień.
Pasjonat sportu – od zawsze. W przeszłości - sędzia piłki nożnej, a obecnie - zapalony kibic. Lubi wypoczywać, w gronie najbliższych, w górach i nad morzem. Interesuje się ponadto fotografią i statystyką.

Mateusz Dolicher

Kieruje przedstawicielstwem w Wolsztynie. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie jako przedsiębiorca i agent ubezpieczeniowy. Na początku drogi zawodowej związany etatowo z jednym z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych, gdzie zdobywał doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży ubezpieczeń. Dysponuje praktyczną wiedzą z zakresu ubezpieczeń i umiejętnościami, dzięki którym z łatwością dokonuje właściwej analizy potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Zdobywca wielu prestiżowych nagród i wyróżnień za najlepsze wyniki w sprzedaży. Z miejscowością Wolsztyn, słynącej z przepięknych jezior i parowozów, związany od urodzenia. Poza pracą, poświęca czas najbliższej rodzinie. Uwielbia wypoczynek na świeżym powietrzu, szczególnie wspólne wyjazdy zimowe czy wycieczki rowerowe.

Violetta Cheba 

Z działalnością ubezpieczeniową związana od 2008 roku. Początkowo w obrębie zainteresowań pozostawały wyłącznie ubezpieczenia majątkowe, osobowe i komunikacyjne. Obecnie, posiada również kompetencje do sprzedaży ubezpieczeń życiowych, zarówno grupowych, jak i indywidualnych. Dotychczasowa kariera zawodowa związana jest także z zawodem księgowej. Uwielbia kontakt z ludźmi i pracę z nimi. Dzięki niej otrzymuje ogromną satysfakcję, szansę samorealizacji, co motywuje ją do działania i ciągłego doskonalenia. Seminarzystka wielu szkoleń produktowych oraz z zakresu obsługi klienta i negocjacji z klientem. Zdobytą wiedzę i doświadczenie przekłada na właściwą realizację procesu sprzedaży i odpowiednio wysoki poziom obsługi klienta. Prywatnie – czas wolny lubi spędzać w gronie rodzinnym, w zaciszu domowym.